Hotel Garni Zlin

ubytovanie Zlin
 

*** Hotel Garni Zlin / ubytovanie Zlin

Hotel Zlin Garni Zlin
Hotel Garni je umiestnený priamo v centre mesta Zlín a Vaša cesta na príjemný nákup alebo len do kaviarne na popoludňajšiu kávu netrvá nikdy dlhšie než pár minút.

V ponuke Hotela Garni nájdete okrem ubytovania v izbách a apartmánoch tiež prenájom konferenčných priestorov.

Ubytovanie
Hotel Garni
ponúka 68 dvojlôžkových izieb a 3 apartmány s celkovou kapacitou 161 lôžok. Na 17 izbách je možnosť prístelky. Na izbách je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou, hydromasážnou vaňou alebo so sprchovacím kútom a WC), TV-SAT, telefón s priamou voľbou, časť izieb má pevné pripojenie k internetu a časť k WIFI - zdarma, na niektorých izbách je klimatizácia. Víkendové zľavy (sobota - nedeľa, nedeľa - pondelok).

Hotel Zlín Garni reštaurácia
Gastronomické služby hotela zaisťujú česká reštaurácia a kaviareň s celkovou kapacitou 74 osôb a čínska reštaurácia s kapacitou až 150 osôb. Tešiť sa môžete na vyhlásenú českú i čínsku kuchyňu. Bohaté raňajky sú podávané formou teplého i studeného bufetu od 7.00-10.00 hod. Zaisťujú tu svadobné hostiny podľa Vašich predstáv - na mieru Vašim prianiam i finančným možnostiam.

Ubytovanie v Zlíne firemné akcie
Hotel Garni má vhodné priestory pre Vaše školenia, obchodné rokovania alebo firemnú prezentáciu -dva salóniky (do 25 a 50 osôb), k tomu kompletný gastronomický servis, zapožičanie - plátna, dataprojektoru, flipchartu, televízia, prístup na internet. V okolí hotela sa nachádza dostatok zelenej plochy pre Vaše teambuildingové aktivity.

Zlín Hotel Garni služby
Recepcia a taxi 24 hodín denne, bezbariérový prístup do všetkých priestorov. Pranie odevov. Trezor, poštové služby, fax, kopírovanie, drobný predaj. Ubytované zviera zadarmo. Bezplatné parkovanie pri hoteli, bezplatný prenájom hotelového trezoru, budenie hostí vo vyžiadanú hodinu, podávanie informácií o vlakových, autobusových a leteckých spojoch, zaistenie taxi. Detská postieľka na zapožičanie bezplatne. Pri platbe v hoteli sú akceptované nasledovné platobné karty: EC / MC, Maestro, VISA, Visa Electron, American Express, JCB Cards, Diners Club. Check in od 14 hodín, check out do 11 hodín.
Hotel Zlin Garni Zlin - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Zlin Garni Zlin - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Zlin Garni Zlin - možnosť pripojenia na internetHotel Zlin Garni Zlin - k dispozícii letná terasaHotel Zlin Garni Zlin - k dispozícii kavareňHotel Zlin Garni Zlin - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Zlin Garni Zlin - hotel má reštauráciuHotel Zlin Garni Zlin - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Zlin Garni Zlin - akceptuje creditné karty VISAHotel Zlin Garni Zlin - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Zlin Garni Zlin - akceptuje creditné karty JCBHotel Zlin Garni Zlin - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Zlin Garni Zlin - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Zlin Garni Zlin - Iybz sú vybavené televízoromHotel Zlin Garni Zlin - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Zlin Garni Zlin - Izby s vlastnou toaletouHotel Zlin Garni Zlin - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: